BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pi (3,14)

Tiesą pasakius nežinau kodėl aš čia taip. Rašau Tau, turiu omeny. Pamaniau, kad būtų puiku apsikeisti laiškais GYVAI. Išvis man extreem’as tavo pasirodymas. Gyvas prisilietimas prie temos.ten.lt, prie pokalbių tų tokių, apskritai, pagaliau viskas fiziška be jokių ten priešdėlių, be jokių pasiaiškinimų. Tas tikrumas … Mes tikresni už tuos tikrus, tiksliau realius? Sakei taip. Jo, tiesa! Tas keisčiausia. Šįryt aš kalbėjau apie tai, kaip puiku bųtų gyventi FOJE įkarštyje, važiuoti į koncertus ir nakvoti po atviru dangumi; kurti filmus, kišant juostas į spec. ryškalus, karpyt rankom, o titrus dėt specialiom mašinėlėm! Tai buvo prieš 10 metų, reikėjo gimt tik truputuką anksčiau, bet tada nebuvo, pvz, neto. Mes esam internetiniai draugai, internetiniai TIKRI draugai (kaip tatai keistai ir nesuderinamai skamba, bet mes įrodėm tokį faktą!). Dabar ta akimirka, kaip prisiliesim prie realių kūnų, hah! Ar žinai  (pi)? Skaičių su begaline kombinacija po kablelio. Sako, pavertus visą tai į dvejetainę sistemą, susidarytų begalinė kombinacija ir Tu net galėtum atrast ten fizikos konspektus ar savo rašinėlį! O gyvenimą? Kiekvieną išsakytą/išrėktą žodį, atodūsį, paeiliui? Ir man atrodo keisti visi tie “gyvenimas - žadimas”, “gyvenimas - vienutė” ir pan. Vienintelis palyginimas man - kad koridorius, koridorius tai! Arba, kad mes turim tą savo kombinaciją. Kiekvienas savo: su mintim, žodžiais, veiksmais, atodūsiais, juoku, net ašaros turi ten savo apibūdinimą, gal net jų kiekis yra apskaičiuotas toj beribėj kombinacijoj. Dar vakar nusižiovaučiau: ah, tas fatališkumas! Bet šiandien ne. Tame ir visas žavumas. LAIKINUME, kuris yra aprašytas mum duotoj kombinacijoj. Joje, mano kombinacijoj, esi tu, Tavo kombinacijoj - aš. Kuo toliau, viskas darosi aiškiau. Perprantam sistemą? Taip, juk Napoleonų dalia kiek kitokia, nei mirtingųjų :) Kaip Tau su nemirtingumu? Ar tiki juo?
Aš atsiprašau (bet nelieku Tau nieko skolinga), kad neparašiau viso to žmonių kalba, nes aš rašiau instinktyviai, todėl viskas liko tarp eilučių, bet Tu jas suskaitei, tikiuosi. Gali išmesti laišką, perspausdint BLOGe, sudegint, paleist kaip aitvarą, prie kitų pasidėt, bet žinoki -
kombinacijos nepakeisi, bet patobulint galima. Už pažintį, Sigitai.

2009-02-03

Už TIKRĄ draugystę.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (3) | “Pi (3,14)”

 1.   katia13 rašo:

  Tikra draugystė per atstumą, nesvarbu kokiokio santykio vedina ji bebūtų, yra neįmanoma.
  Nebent mes iškreiptai suprantame žodžio DRAUGYSTĖ sąvoką.. Taip,bene nuo to ir reikėtų pradėti..
  Tu tai žinai-patyrei.

 2.   dear rašo:

  pati esi sąvokų vergė, jei sugebi į tokį žodį žiūrėt taip siaurai.:p būtent, jei žmogus patyria tai, tuomet išnyksta ir sąvokos ir bobekliški senamdiški stereotipai.

 3.   katia13 rašo:

  dear>> nepaisant to,kad nelabai supratote minties,būkime teisingi ir suvokime,kad ši pastaba buvo anaiptol ne jums.

Rašyk komentarą